Bestuur

Voorzitter: 
Paula Swenker
voorzitter@debijenstal.nl

Secretaris:
Henk Berendsen (secretaris)
secretaris@debijenstal.nl

Penningmeester:
Wilko Jansen Venneboer
06 14829454
penningmeester@debijenstal.nl

IBAN NL71INGB0003120687
t.n.v. Imkersvereniging Arnhem – Velp e.o. te Arnhem

Opleidingen:
Herman Radstake
06-36196269
opleiding@debijenstal.nl

Bestuurs lid:
Eddie van den Ham (pr en voorlichting)
06 28561311
communicatie@debijenstal.nl

Adviseurs:
Mart Coemans
026-4451195
m.coemans@debijenstal.nl

Arthur Ohm
026-3635697
a.ohm@debijenstal.nl

Redactie Bijenstal:
Marcel Simon
Lotty van den Bosch
Bart Riggeling
Edith Peters
redactie@debijenstal.nl

Stalcommisies:

Stal Simonveste (op Heuven)
Marcel Simon 026-4425514 (voorzitter)
Klaas Poppinga 026-4952164
Erwin Prins 06-26768644
Rieks Holtjer 026-3615500
Rik Nieuwhof 026-8480570

Stal Van Gastelhof (park Angerenstein)

Herman Radstake (voorzitter) 06-36196269

Ab Broshuis
Marieka van der Loo
Gwen Wigley
Gosia Makula

Buitenstallen
Leen van ’t Leven 026-4462588

Contactpersoon bijenziekten:
Erwin Prins 06-26768644

Honingdepot
Suzanne en Ronald Spijkerman  0655831013
honingdepot@debijenstal.nl

 

De Imkervereniging Arnhem Velp e.o. is een afdeling van NBV te Wageningen. Met ruim 140 leden/donateurs zijn wij een grote imkervereniging binnen Nederland. Wij stellen ons als doel het bijenhouden in onze regio te bevorderen en de belangen van onze leden te behartigen. Onze imkers zijn actief in de gemeenten Arnhem, Rheden en Rozendaal.

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten