Op 10 september stond onze vereniging met een kraam bij Kasteel Biljoen ter ere van 450 jaar bestaan van de gemeente Rheden.

Het was een stralende dag, maar gelukkig hadden we een plekje onder de bomen in de schaduw. Er waren veel activiteiten georganiseerd en deze werden druk bezocht. Onze stand heeft veel aanloop gehad. De stand werd bemand door onze leden Herman, Ronald, Liesbeth, Louis, Marika, Karel, Suzanne en onze jongste imker in spe Daan. Op die manier konden we elkaar goed aflossen. De dag konden we afsluiten met de goede verkoop van 33 potjes honing van 250 gram en 50 potten van 450 gram.

Het was fijn te zien dat er erg veel belangstelling was voor het wel en wee van de bijen.


Suzanne en Ronald Spijkerman
Honingdepot
honingdepot@debijenstal.nl
06-55831013

De Imkervereniging Arnhem Velp e.o. is een afdeling van NBV te Wageningen. Met ruim 140 leden/donateurs zijn wij een grote imkervereniging binnen Nederland. Wij stellen ons als doel het bijenhouden in onze regio te bevorderen en de belangen van onze leden te behartigen. Onze imkers zijn actief in de gemeenten Arnhem, Rheden en Rozendaal.

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten