Ook dit jaar doet de Imkervereniging Arnhem, Velp en Omstreken mee met een aantal NLdoet inzaai projecten.

De projecten zijn te vinden op de website www.nldoet.nl en zoek onder de naam van onze imkervereniging.U kunt zich daar inschrijven

Rechtstreeks inschrijven bij onze vereniging kan ook bij Lotty van den Bosch email  lgc.vandenbosch@gmail.com

We hopen u te mogen verwelkomen op één van onze projecten.

Hartelijk dank namens de vereniging en met name haar bijen

De Imkervereniging Arnhem Velp e.o. is een afdeling van NBV te Wageningen. Met ruim 140 leden/donateurs zijn wij een grote imkervereniging binnen Nederland. Wij stellen ons als doel het bijenhouden in onze regio te bevorderen en de belangen van onze leden te behartigen. Onze imkers zijn actief in de gemeenten Arnhem, Rheden en Rozendaal.

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten