Op dit feest heeft onze vereniging een stand bemand in Rheden ten behoeve van het Lentefeest Rhedense Schaapskudde. Vroeger was dit feest bekend als Lammetjesdag.

Op de bijbehorende markt waren veel streek producten te koop. Dankzij het mooie weer werd deze druk bezocht.Onze kraam werd bemand door Eddie, Ronald, Juul en Suzanne.

Veel belangstelling was er natuurlijk voor de bijen-demonstratiekast met levende bijen en het knikkerspel voor de kinderen, waarmee ze hun kennis over bijen konden testen.

Bezoekers kregen de mogelijkheid om onze honing te proeven en er werden veel vragen gesteld over de zuiverheid van onze honing, mede door het programma van de Keuringsdienst van waarde over het gesjoemel met honing, afgelopen februari. Als trotse imkers konden we vertellen dat onze honing zuivere honing is, zonder enige toevoegingen.

Verder heeft onze vereniging de Rhedense Schaapskudde gesteund met twee geadopteerde lammetjes.

Een aanrader om de dag volgend jaar te bezoeken.

14 april 2024, Rheden

 

De Imkervereniging Arnhem Velp e.o. is een afdeling van NBV te Wageningen. Met ruim 140 leden/donateurs zijn wij een grote imkervereniging binnen Nederland. Wij stellen ons als doel het bijenhouden in onze regio te bevorderen en de belangen van onze leden te behartigen. Onze imkers zijn actief in de gemeenten Arnhem, Rheden en Rozendaal.

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten